Penzion Srbská Kamenice Pod Kaštany
 
ADRESA Penzion Pod Kaštany
Srbská Kamenice 106
Srbská Kamenice 40715
Česká Republika
Pension-Srbska-Kamenice-Pod-Kastany@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Penzion Pod Kaštany ubytování Srbská Kamenice Aktuální počasí jasno
Penzion Srbská Kamenice Pod Kaštany - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Srbská Kamenice Pod Kaštany - disponuje restauracíPenzion Srbská Kamenice Pod Kaštany -  je k dispozici připojení na internetPenzion Srbská Kamenice Pod Kaštany -  je k dispozici letní terasaPenzion Srbská Kamenice Pod Kaštany - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Srbská Kamenice Pod Kaštany - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Srbská Kamenice Pod Kaštany - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
Doporučte tyto stránky:

*** Penzion Pod Kaštany / Srbská Kamenice

Srbská Kamenice penzion Pod Kaštany
Součástí rodinného pensionu je stylová restaurace s vynikající kuchyní a možností stravování během celého dne. Pension Vám nabízí dva druhy ubytování. V nově zrekonstruovaném patře se nachází 6 pokojů s vlastním sociálním zařízením, WC a TV. V dalším patře se nachází 4 pokoje, kterým náleží WC na patře a v přízemí dámské a pánské sprchy.

V letních měsících se v penzionu Pod Kaštany v Srbské Kamenici můžete těšit na příjemné večery na terase s grilem. Možnost koupání na koupališti vzdáleném 5 minut. Sportovní využití – multifunkční hřiště s umělým povrchem a osvětlením. Vlastní parkoviště. Ideální podmínky pro rodinnou rekreaci, školní výlety, školní a sportovní dovolené. K dispozici WIFI připojení. Možnost zajištění polopenze v přízemí restaurace.

Obec Srbská Kamenice, kde se pension Pod Kaštany nachází, leží v Národním parku České Švýcarsko, který byl založen 1.1. 2000 jako již čtvrtý Národní park v České republice. Obec Srbská Kamenice, o které je první zmínka v 14. století, leží na stejnojmenné řece Srbská Kamenice. Okolí nabízí ideální podmínky pro turistiku a cykloturistiku. Pravčická brána patří určitě k nejkrásnějším výletním cílům - největší skalní most v Evropě. Autobusové spojení: 500 m – Srbská Kamenice Vlakové spojení: 16 km - Děčín.

Ubytování
Penzion Pod Kaštany v Srbské Kamenici Vám poskytne ubytování o celkové kapacitě 36 lůžek. Penzion nabízí: 2x dvoulůžkový pokoj, 2x tří a čtyřlůžkový pokoj a 2x čtyřlůžkový pokoj. Tyto pokoje mají vlastní sociální zařízení, tedy toaletu, sprchu. Součástí pokojů je také televizor. Dále se hosté mohou ubytovat v 1x dvoulůžkovém, 2x tří až čtyřlůžkovém a 1x čtyř až šestilůžkovém pokoji. Tyto pokoje nemají vlastní sociální zařízení, pokoje ho mají společné. WiFi připojení v celém objektu.

Vybavení a služby
Ubytování, stravování - restaurace, venkovní terasa s grilem - letní posezení. Opékání buřtů na ohníčku. Dětský koutek, trampolína. Možnosti firemních večírku. Školení, Teambuilding, Svatby, Hostiny. Parkování - Automobily mají zajištěno parkování v objektu zdarma. Kola a motorky v garáži zdarma.

Stravování
Snídaně, obědy, večeře. Po domluvě možnost polopenze.

Dovolená České Švýcarsko Penzion Pod Kaštany
Pěší výlety: Srbskokamenická (Ferdinandova) soutěska; Srbská Kamenice (kostel Sv. Václava , přírodní rez. ARBA; bunkry - součást opevnění , meandry Chřibské Kamenice); 4 km Dolský mlýn (ruina), Královský smrk; 6 km Kamenická stráň (krásný soubor roubených a hrázděných domů); 4 km Jetřichovice (Mariina skála, Vilemínina stěna); 4 km Růžovský vrch; 5 km Šaunštejn (Loupežnický hrad), Malá Pravčická brána.
Cyklistické výlety: Hřensko, vstup do Tiché soutěsky-pramice, hraniční přechod do SRN); Mezní louka, Mezná (vstup do Divoké soutěsky - pramice); Pravčická brána, Česká Kamenice.
Výlety automobilem nebo autobusem: Děčín (zámek, Růžová zahrada, Pastýřská stěna, ZOO, výletní lodě); Děčínský Sněžník (rozhledna s vynikajícím kruhovým rozhledem ); Benešov nad Ploučnicí (zámek z 16. století); Tiské stěny (pískovcové skalní město); Konigstein (SRN, hrad přebudovaný v mohutnou pevnost); Schrammsteine (SRN, skalnatý hřeben při Labi s řadou vyhlídek).

Dítě do 3 let zdarma
Dítě 3 až 6 let : sleva
Ditě 6 až 12 let: sleva

Ceny stravování : Cena hlavních jídel v restauraci od 60 Kč
Doplňující informace o ubytování a cenách: Slevy na ubytování možné dle domluvy.